YANA KAYAR BAHÇE KAPISI

Bahçe Kapısı

YANA KAYAR BAHÇE KAPISI SATIŞ/SERVİS

Müstakil konutların bahçe girişlerinde, nizamiyesi bulunan fabrik, depo gibi işletmlerin ana girişlerinde, apartman site gibi binaların otopark girişlerinde özellikle tercih edilen mekanizmalardır. Firmamız tarafından "kayar kapı" sisteminin hem otomasyonu hemde "mekanik" kısmı yapılmaktadır.


300 kg’dan 3000 kg’a kadar taşıma gücüne sahip, tam otomatik, elektromekanik sistemli kapılardır. Modern, tam donanımlı ve özel olarak tasarlanmış olup hemen hemen her türlü ileri düzey teknik ve montaj gereksinimleri karşılayabilmektedir. Özellikle sisteme dahil edilen fotosel,flaşör,alıcı verici uzaktan kumanda kartı,anahtarlı buton sayesinde sorunsuz ve hızlı montaj sağlanmaktadır.

Bahçe Kapısı
Bahçe Kapısı Ankara
Google Yorumları

Müşterilerimiz Bizim İçin Ne Dediler?

Ben yaptıkları iş, işçilik ve fiyattan memnun kaldım. Çalışan arkadaşlar saygılı ve ilgili tüm isteklerimi ellerinden geldiğince yaptılar. Hızlıca işlerini tamamladılar. Tavsiye ederim.

Samet Özdemir

Kurumsal

Aslan Panjur'dan otomatik panjur sistemi yaptırmak için internette araştırma yaptım ve çok olumlu yorumlar buldum. Ben de bir şans verdim ve çok memnun kaldım. Panjurlar çok güzel ve kullanışlı. Fiyatları da uygun. Kesinlikle tavsiye ederim.

Yunus Soyupek

Kurumsal
Google Otomatik Panjur
Google Otomatik Panjur