BARİYER SİSTEMLERİ

Bariyer Sistemleri

BARİYER SİSTEMLERİ SATIŞ/SERVİS

Kollu Bariyer Sistemleri Bariyer sistemleri giriş çıkış alanları dar olan hızlı hareket edilmesi gereken yerlerde uygun çözümler sağlar. Giriş çıkış otomasyon kontrolü sağlanmak istenen yerler için idealdir. Kullanılacak yere yoğunluğa göre farklı boy şekil ürün seçimi yapılabilir. Bariyer sistemi kanatlı kapı ve yana kayar kapı sistemlerinin uygun olmadığı yerlerde tercih edilir.Sistemin kurulumu diğer kapı sistemlerine göre kolay ve hızlıdır. Bariyer sisteminde dikkat edilecek unsurlar bariyerin kol uzunluğu ile orantılı olarak motor gücüdür.

Bariyer sistemi içerisinde dengeyi sağlamak için mekanik olarak yay mekanizması vardır. Bu mekanizme kol açılış ve kapanış hareketi yaptığında dengeyi sağlar.Çeşitli bariyer modelleri ve şekilleri vardır. Bariyer sistemi otopark sistemleri ile birleştirilebilir.Bariyer sistemi elektrik kesintisinde akü sistemi ile çalışmaya devam etmektedir.Ancak bu özelliği mevcut olan bariyerler ile mümkündür.


Bariyer sistemin montajı ve ayarı yapılırken dikkat edilecek unsurlar bulunmaktadır.Bu unsurlar sistemin sağlıklı ve uzun ömürlü çalışması için önemlidir. Bariyer sistemi kumanda ile kontrol edilebileceği gibi buton,RFID otomatik geçiş sistemi ile de kontrol edebilir. Bariyer açılıp kapanırken güvenli kullanım için 2 adet güvenlik fotoseli bulunmaktadır. Güvenlik fotoseli, bariyer kapanırken araya bir engel geldiği zaman(araç,insan) kapı kapanmaz tekrar geri açılır ve engel kalkana kadar bekler. Sistemde bulunan flaşör lambası kapı açılırken ve kapanırken flaş yaparak uyarı verir.Bu güvenlik sistemi dışında bariyer kolunda ayrıca hassasiyet özelliği de vardır. (bu özellik mevcut olan bariyerlerde)Kol bir engele çarptığı veya hafif bir zorlama gördüğü zaman güvenlik gereği ile durur veya geri açılma hareketi yapar. Sistemin çalışma mantığı ve özellikleri bunlardır.

Bariyer Sistemleri
Bariyer Sistemleri Ankara
Google Yorumları

Müşterilerimiz Bizim İçin Ne Dediler?

Ben yaptıkları iş, işçilik ve fiyattan memnun kaldım. Çalışan arkadaşlar saygılı ve ilgili tüm isteklerimi ellerinden geldiğince yaptılar. Hızlıca işlerini tamamladılar. Tavsiye ederim.

Samet Özdemir

Kurumsal

Aslan Panjur'dan otomatik panjur sistemi yaptırmak için internette araştırma yaptım ve çok olumlu yorumlar buldum. Ben de bir şans verdim ve çok memnun kaldım. Panjurlar çok güzel ve kullanışlı. Fiyatları da uygun. Kesinlikle tavsiye ederim.

Yunus Soyupek

Kurumsal
Google Otomatik Panjur
Google Otomatik Panjur