KATLANIR/SARMAL HIZLI PVC KAPI

Hızlı PVC Kapı

KATLANIR/SARMAL HIZLI PVC KAPI SATIŞ/SERVİS

Hızlı PVC kapılar TUV NORD CERT kalite belgesine sahiptir Hızlı PVC kapılar yüksek açılma-kapanma hızı ile forklift gibi taşıma araçlarının hızlı giriş çıkışını sağlar. Mekanlar arasında koku,ısı,toz ve rüzgar gibi etkenlerden yalıtımı sağlar. Hızlı pvc kapı 900g/m2 panama dokulu PVC branda Problem olduğunda problemli parçayı değiştirme imkanı Talebe göre güvenlik için optik sensörlü kırmızı branda bulunur. Şeffaf pencere uygulaması yapılır Emniyet sistemi olarak boy fotosel,optik infrared göz veya emniyet fotoseli seçilebilir.


Yüksek hızlı pvc kapılar, üstün dizaynlar ile giriş ve çıkış trafiğinin yoğun olduğu her yapıda kullanılabilen yüksek teknoloji kapılarıdır. Hızlı geçişi sağladığı için yoğun giriş - çıkış olan yerlerde zaman ve ısı kaybını en aza indirir. Gaz ve koku izolasyonu gerçekleştirir. Esnek PVC ve polyesterden üretilmektedir. Rulo (rolling shutter veya giyotin toplanan model) çalıştığı için yer kaybını önler.

Hızlı PVC Kapı
Hızlı PVC Kapı Ankara
Google Yorumları

Müşterilerimiz Bizim İçin Ne Dediler?

Ben yaptıkları iş, işçilik ve fiyattan memnun kaldım. Çalışan arkadaşlar saygılı ve ilgili tüm isteklerimi ellerinden geldiğince yaptılar. Hızlıca işlerini tamamladılar. Tavsiye ederim.

Samet Özdemir

Kurumsal

Aslan Panjur'dan otomatik panjur sistemi yaptırmak için internette araştırma yaptım ve çok olumlu yorumlar buldum. Ben de bir şans verdim ve çok memnun kaldım. Panjurlar çok güzel ve kullanışlı. Fiyatları da uygun. Kesinlikle tavsiye ederim.

Yunus Soyupek

Kurumsal
Google Otomatik Panjur
Google Otomatik Panjur